Porvoon Urheilijat Ry - Yleisurheilu jaosto
Aloitussivu Etusivu Hippo-yleisurheilukoulu Lasten harjoitusryhmät Nuorisovalmennus Yhteystiedot
 
 
 

Yleisurheilujaoston yhteystiedot

Pankkiyhteystiedot:
Porvoon Osuuspankki
FI65 5358 0620 0265 64

 

Postiosoite:
Porvoon Urheilijat ry Yleisurheilujaosto
c/o Leena Sundén
Susitie 6
06150 Porvoo

 

Puheenjohtaja
Perttu Uotila
040 586 8154
puotila@abo.fi

Talous ja sihteeri
Leena Sunden 
040 7077 757 
leena@porvoonurheilijat.fi
Susitie 6
06150 Porvoo

Valmennus
Petri Sunden
Valmennuspäällikkö
040 5450 767
pete@porvoonurheilijat.fi

Emmi Tiili
Nuorisovalmennus
041 535 6075 
emmi@porvoonurheilijat.fi

Peter Heikkerö
019 524 4465
peter.heikkero@auto-open.fi

Pasi Vänttinen
050 458 7332
pasi.vanttinen@pp4.inet.fi

Tilastot
Matti Katajamaa
matti@porvoonurheilijat.fi

Kari Kangasniemi
kari.kangasniemi@pp3.inet.fi

Veteraanit
Jari Uusitalo 
050 4110 399 
jari@porvoonurheilijat.fi

Kilpailut
Peter Heikkerö
019 524 4465
peter.heikkero@auto-open.fi

 

 

Yleisurheilujaoston johtoryhmä 2014

Puheenjohtaja
Perttu Uotila
040 586 8154
puotila@abo.fi

Talous ja sihteeri
Leena Sunden 
040 7077 757 
leena@porvoonurheilijat.fi
Susitie 6
06150 Porvoo

Pankkiyhteystiedot:
Porvoon Osuuspankki
FI65 5358 0620 0265 64

Valmennus
Petri Sunden
Valmmenuspäällikkö
040 5450 767
pete@porvoonurheilijat.fi

Emmi Tiili
Nuorisovalmennus
041 535 6075 
emmi@porvoonurheilijat.fi

Peter Heikkerö
019 524 4465
peter.heikkero@auto-open.fi

Pasi Vänttinen
050 458 7332
pasi.vanttinen@pp4.inet.fi

Tilastot
Matti Katajamaa
matti@porvoonurheilijat.fi

Veteraanit
Jari Uusitalo 
050 4110 399 
jari@porvoonurheilijat.fi
 

 

 

 

 

Tukijat

Osuuspankki

P-merkki

Uusimaa

Ota yhteyttä | pu@porvoonurheilijat.fi Sisältö © Porvoon Urheilijat Ry 2006-2009. Sivuston toteutus Whitestone Oy.