Tulokset

Kolme parasta joka sarjasta palkitaan seuran palkintojenjaon yhteydessä Päskytien koululla ma 6.11.2017.

 

Tytöt 6v. 0,4km      
sijoitus loppuaika  
1 1,29 Saana Uotila 2011
2 1,34 Ella Tuparinne 2011
3 1,52 Seela Sund 2012
4 2,10 Veera Vesterbacka 2011
5 2,25 Maritta Kitsing 2013
6 2,35 Viivi Huolman 2013
7 2,35 Ebba Ek 2012
8 2,41 Siiri Asikainen 2012
9 2,49 Bianca Ekbom 2013
10 2,51 Vilma Vesterbacka 2013

 

Pojat 6v. 0,4km      
sijoitus loppuaika
1 1,39 Elias Hirtentreu 2011
2 1,55 Kasper Rautavuori 2011
3 2,01 Pyry Ropponen 2013
4 2,02 Eeli Samola 2013
5 2,05 Valtteri Parkko 2012
6 2,09 Mirko Mägi 2012
7 2,23 Eemeli Tirronen 2012
8 2,28 Patrik Zilliacus 2012
9 2,30 Elmeri Parkko 2013
10 2,33 Mio Eriksson 2012
11 2,35 Joa Eriksson 2013
12 2,56 Miro Manninen 2013
13 3,03 Tuukka Leino 2013

 

Tytöt 8v. 0,8km      
sijoitus loppuaika
1 3,28 Seela Soitinaho 2009
2 3,36 Alissa Vänskä 2009
3 3,51 Sara Tuparinne 2009
4 4,01 Maiju Mäittälä 2010
5 4,02 Pihla Helenius 2010
6 4,05 Lilja Paldanius 2010
7 4,26 Ada Myrtenblad 2009
8 4,44 Siiri Suntio 2009

 

Pojat 8v. 0,8km      
sijoitus loppuaika
1 3,20 Akseli Haverinen 2009
2 3,32 Aapo Odiah 2009
3 3,55 Alex Leiramo 2010
4 4,01 Elias Mattila 2011
5 4,15 Luka Soiramo 2010
6 4,32 Verneri Kiili 2010
7 4,58 Samu Nurmivaara 2010
8 5,10 Viljami Tirronen 2010

 

Tytöt 10v. 1,2km      
sijoitus loppuaika
1 4,28 Melissa Liljalehto 2007
2 4,38 Alisa Kiiski 2007
3 4,43 Brenda Jalkanen 2008
4 4,44 Peppi Rantakurtakko 2007
5 4,56 Aino Pirhonen 2008
6 5,07 Helmi Haapala 2008
7 5,17 Aino Jokkala 2007
8 5,32 Venla Heikkinen 2008
9 5,36 Elli Mattila 2009

 

Pojat 10v. 1,2km      
sijoitus loppuaika
1 4,24 Oiva Odiah 2007
2 4,24 Aleksis Haverinen 2008
3 4,28 Vili Kouki 2007
4 4,28 Jonne Saraniemi 2008
5 4,30 Anton Myrtenblad 2008
6 4,32 Elmo Oras 2008
7 5,19 Pentti Kalliokoski 2007

 

Tytöt 12v. 1,6km      
sijoitus loppuaika
1 6,20 Saara Eriksson 2006
2 6,23 Sara Koskela 2006
3 6,32 Aino Lindroos 2005
4 6,36 Hilla Impiö 2005
5 6,39 Iida Hyvärinen 2005
6 6,43 Minni Grönlund 2006
7 6,59 Jenny Eriksson 2005
8 7,02 Inari Uotila 2006
9 7,32 Nella Volanen 2004
10 7,37 Siiri Untinen 2005
11 8,08 Anna Ritari 2004

 

Pojat 12v. 1,6km      
sijoitus loppuaika
1 6,32 Niilo Mölsä 2006

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *